АН VALION-Миколаїв

тел: 0630727333

valionmykolaiv@gmail.com

Детальний опис об`єкта №14120:


Продається земельна ділянка 31.1 га
Зручна для будівництва бази відпочинку.
Ділянка розташована на кордоні з Румунією, урочище «Керекмочар», Тячевський район, Закарпатська область. Через місто Тячів проходить оновлена траса Н-09 до курорту «Буковель», капітальна реконструкція якої збільшило туристичні потоки українців до Закарпаття на 10%, іноземних туристів – на 15-20% у порівнянні з 2019 роком. В радіусі 30 км від ділянок знаходяться курорти «Чорна вода» з родоновими складовими, загальнодержавний санаторій «Шаян», поруч протікають гірські річки Тиса і Теребля.
На ділянці — два пруди, поруч (100 м) дубовий ліс.
Є висновки геологічної служби про наявність термальних та мінеральних вод. Можливе використання термальних вод для водних процедур, а також запуск ліній по розливу мінеральних вод.
Є можливість облаштування вейк-парку (замкненої кільцевої траси для катання на водяних лижах, а у зимовий час — на сноубордах або санчатах).
Створено план будівництва готелю, ресторану, зони відпочинку для мешканців району та гостей, автомобільної стоянки.
Генпланом розвитку Тячевської територіальної громади на вказаній території передбачено облаштування зони відпочинку або перепроектування ділянки під котеджне містечко з виходом з будинків до озера.


Купити перспективну земельну ділянку у Закарпатті

Тип:Земля комерційного призначення
Район:За містом
Адреса:Закарпаття,
Площа ділянки:3100 Сот.
Планіровка:-
Балкон:-
Ціна:1 200 000 $
Переглядів:384
Дата публікації:

2022-08-03 16:01:35


Цікавлять деталі?

Введіть Вашe им`я:
:
Введіть Ваш телефон:
: